Обери життя - виберіть чисту воду!

22 березня відзначають Всесвітній день водних ресурсів. Глобальні заходи, присвячені цій темі в рамках святкування «Міжнародного року водного співробітництва»

Співпраця в галузі водних ресурсів лежить в основі мирного та сталого розвитку, оскільки сприяє скороченню масштабів убогості і розширення справедливості, створює ряд економічних переваг, сприяє збереженню водних ресурсів, захисту навколишнього середовища та зміцнення миру.

 220_vsesvtny-den-vodnikh-res.jpg

Глобальні заходи, присвячені цій важливій темі в рамках святкування Всесвітнього дня водних ресурсів 22 березня 2013 року, будуть проходити по всьому світу.

«Міжнародний рік водного співробітництва»

У грудні 2010 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 2013 Міжнародним роком водного співробітництва (резолюція A/RES/65/154).

ЮНЕСКО є провідною установою Року, завдяки унікальності свого комплексного підходу, що поєднує природні і соціальні науки, а також освітній, культурний і комунікаційний аспекти. З огляду на внутрішню як трансверсальну, так і універсальну природу водної тематики, Міжнародний рік водного співробітництва ООН природно буде охоплювати і зачіпати всі ці аспекти.

Замовити зворотній дзвінок

Залиште ваші контакти, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  • Захист від автоматичних повідомлень
    Введіть слово на картинці*
    CAPTCHA
Задати питання

Залиште ваші контакти, і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

  • Захист від автоматичних повідомлень
    Введіть слово на картинці*
    CAPTCHA