Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині

////Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині

8,399.00

  • Чиста вода
  • Безпечна вода навіть для дітей
  • Ефективний навіть при низькому тиску в водопроводі
  • 7,9 л чистої води в годину
  • Проста установка за 60 хв.
  • Фільтр стійкий для зручності сервісного обслуговування
  • Нагадуємо про заміну картриджів
  • Гарантія 24 місяці
ЗАМОВИТИ

Опис

Для водопровідних мереж зі слабким напором води

Які особливості моделі?
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою призначений для очищення води на молекулярному рівні в будинках і квартирах зі слабким напором в трубопроводі. Фільтр стійкий завдяки металевій подставке.Проізводітельность фільтра – 7,9 л / год.

Технологія зворотного осмосу
Зворотний осмос – найдосконаліша технологія очищення води до бездоганної якості. Вона очищає воду від 99.8% домішок.

Установка фільтра зворотного осмосу – гідна альтернатива регулярної покупці бутильованої води. Очищена вода повністю безпечна для організму людини, так як пори мембрани надійно утримують бактерії і віруси.

Основний елемент фільтра – мембрана, на яку подається вода під тиском. В результаті, вода розділяється на очищену та забруднену, яка відводиться в каналізацію.

Завдяки мікропорами мембрана пропускає лише молекули води і розчинений в ній кисень. Після очищення вода з мембрани надходить в накопичувальний бак. З фільтром Ecosoft Absolute у вас завжди буде зручне джерело чистої і смачної води.

Переваги фільтра з помпою
Оскільки мембрана має мікропористої структури, необхідно забезпечити певний тиск для ефективного проходження води через її поверхню. Якщо напір в трубопроводі холодної води нижче заданого значення, то тиск підвищують за рахунок установки помпи.

Крім насоса, помпа включає в себе мікроконтролер і 2 датчика тиску (на вході і виході з мембрани). Насос вступає в роботу тільки тоді, коли тиск не відповідає потрібному діапазону.

Для кого підійде краще?
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою розроблений спеціально для квартир і будинків з низьким напором води в трубопроводі. Фільтр відрізняється високою продуктивністю (190 л / добу). Підходить для сім’ї з 3 осіб. Очищеної води вистачить для пиття, а також приготування їжі і напоїв. Фільтр зворотного осмосу від компанії Ecosoft дозволить краще розкрити смак і аромат чаю і кави.

Етапи фільтрації

В процесі очищення з мінералізацією вода послідовно проходить 6 етапів, для кожного з яких в фільтрі передбачений окремий картридж.

Перша ступінь
Попереднє очищення води від механічних домішок. Проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, вода очищається від частинок мулу, піску, іржі та окалини.

Друга ступінь
Очищення води від органічних і хлорорганічних речовин, а також хлору. Поліпшується смак, колір і запах води. Усередині картриджа – активоване вугілля у вигляді гранул.

Третя ступінь
Очищення води від найдрібніших частинок механічних домішок, залишку хлору. Картридж виготовлений з активованого вугілля на основі шкаралупи кокосових горіхів.

Четверта ступінь
Основний етап фільтрації. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно утримує 99,8% забруднень.

П’ята ступінь
Вугільний фільтр поста надає очищеній воді легкий, трохи солодкуватий присмак.

Шоста ступінь
Вода збагачується мінералами.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з помпою на станині”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×