Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором

////Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором

4,089.00

  • Чиста вода з мінералами
  • Безпечна вода навіть для дітей
  • 7,9 л чистої води в годину
  • Проста установка за 60 хв.
  • Нагадуємо про заміну картриджів
  • Гарантія 12 місяців
ЗАМОВИТИ

Опис

Додаткова мінералізація води

Які особливості моделі?
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором призначений для очищення води на молекулярному рівні і її збагачення необхідними мінералами і мікроелементами. Продуктивність фільтра – 7,9 л / год. Фільтр очищає воду від 99,8% забруднень, включаючи віруси і бактерії.

Переваги зворотного осмосу
Зворотний осмос – найдосконаліша технологія очищення води до бездоганної якості. Вона очищає воду від 99.8% домішок, в т.ч. бактерій і вірусів, а також запахів, присмаків. Зворотний осмос – природний і економний спосіб отримання питної води в домашніх умовах.

Основний елемент фільтра – мембрана, на яку подається вода під тиском. В результаті, вода розділяється на очищену та забруднену, яка відводиться в каналізацію.

Завдяки мікропорами мембрана пропускає лише молекули води і розчинений в ній кисень. Після очищення вода з мембрани надходить в накопичувальний бак. З фільтром Ecosoft Standard у вас завжди буде зручне джерело чистої і смачної води.

Мінералізація
Для відновлення мінерального балансу води в фільтрі Ecosoft Standard є спеціальний картридж-мінералізатор.

Він являє собою змінний елемент, заповнений гранулами мінералів. Завдяки подвійному крану для чистої води, ви завжди можете вибирати – яку саме воду пити зараз. У мінералізатор вода подається з накопичувального бака.

Для кого підійде краще?
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором оптимально підходить для сімей з трьох осіб. Продуктивність фільтра – 7,9 л / год. Вода після фільтра повністю безпечна людям будь-якого віку. Мінералізована вода дозволяє зберігати баланс мінералів і мікроелементів у вашому організмі.

Етапи фільтрації

В процесі очищення з мінералізацією вода послідовно проходить 6 етапів, для кожного з яких в фільтрі передбачений окремий картридж.

Перша ступінь
Попереднє очищення води від механічних домішок. Проходячи через картридж з пористого поліпропіленового волокна, вода очищається від частинок мулу, піску, іржі та окалини.

Друга ступінь
Очищення води від органічних і хлорорганічних речовин, а також хлору. Поліпшується смак, колір і запах води. Усередині картриджа – активоване вугілля у вигляді гранул.

Третя ступінь
Очищення води від найдрібніших частинок механічних домішок, залишку хлору. Картридж виготовлений з активованого вугілля на основі шкаралупи кокосових горіхів.

Четверта ступінь
Основний етап фільтрації. Вода після попереднього очищення, потрапляє на мембрану, яка надійно утримує 99,8% забруднень.

П’ята ступінь
Вугільний фільтр поста надає очищеній воді легкий, трохи солодкуватий присмак.

Шоста ступінь
Вода збагачується мінералами.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×