Відділ Фільтрації

Для забезпечення життєдіяльності людини потрібна вода відповідної якості. Ми допоможемо Вам отримати чисту воду відповідно до ваших потреб.

Для забезпечення ефективної роботи обладнання необхідний правильний, професійний монтаж. Наші інженери мають багаторічний досвід роботи та систематично підвищують свій рівень кваліфікації.

Кожен виконаний нами проект супроводжується сервісною підтримкою. Наш сервісний відділ надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Насосний Відділ

Вибір насосу базується по даних, обумовлених параметрами замовника (рівня водоспоживання і необхідного тиску) та врахування робочих характеристик насосу.

Діагностика та сервісне обслуговування обладнання здійснюється за допомогою спеціальних інструментів та дослідницьких стендів. Центр Фільтрації Води має статус офіційного Сервісног Партнера Grundfos.

Щоб отримати необхідні дані проводимо прокачування свердловини високопродуктивним насосом торгової марки Grundfos, який проводить водообмін у свердловині та забирає шлам, що залишається після буріння скважини.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Відділ Каналізації

Завдяки сучасним системам фільтрації стічні побутові води з туалету, душової, ванної кімнати, пральної і посудомийної машини і т.д. підлягають очищенню від різного роду шкідливих речовин, що запобігає забрудненню грунту і можуть використовуватися для технічних потреб, наприклад, поливу.

Залежно від ступеня забруднення та структури каналізаційної мережі, прочищення вимагає різних підходів і застосування різних видів обладнання.

Відеодіагностика трубопроводів – це процес дослідження каналізаційних трубопроводів різного діаметру, який здійснюється за допомогою мініатюрної відеокамери. Основною метою якого є виявлення різного роду засмічень, механічних пошкоджень.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Замовити Безкоштовну Консультацію

Будемо раді допомогти Вам, напишіть листа з вашим питанням і ми зв’яжемось з Вами в найближчий час.

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваш email
Виберіть відділ (обов'язково)

Ваше повідомлення

Цей сайт захищено reCAPTCHA і Google Політика конфіденційності та Застосовуються Загальні положення та умови .